KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13005260
nr 1300 5260
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Signerad, daterad 1921, "från Windsor England". Motivet: 12x15 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:34:38
10/1 11:09:21
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg